Ładowarki teleskopowe

Przedstawiamy dostępne w ofercie naszej firmy ładowarki teleskopowe na wynajem. Pośród propozycji dostępne są maszyny najbardziej znanych i cenionych producentów urządzeń budowlanych takich jak JLG Industries, Caterpillar Inc. oraz Manitou. Proponowane w naszej ofercie maszyny różnią się między sobą poszczególnymi parametrami pracy, oferując wysokość podnoszenia od 13 m do 18 m, wysięg boczny od 9,2 m do 13,2 m, a także udźwig od 3500 kg do 4000 kg.

Doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku prac renowacyjnych i budowlanych, jak i w rolnictwie, przemyśle drzewnym czy lotnictwie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną specyfikacją dostępnych w naszej ofercie ładowarek teleskopowych, pośród których z pewnością znajdą Państwo model zgodny z Państwa potrzebami. W przypadku pytań pozostajemy także do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 698-502-674 lub adresem mailowym podestywynajem@gmail.com – serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą w dobraniu modelu, który spełni Państwa oczekiwania.

JLG 3513

Wysokość podnoszenia: 13 m
Wysięg boczny: 9,2 m
Udźwig: 3500 kg
Ciężar maszyny: 11 000 kg

CAT 360 B
Wysokość podnoszenia: 13.5 m
Wysięg boczny: 9,2 m
Udźwig: 3500 kg
Ciężar maszyny: 9 500 kg

JLG 4017
Wysokość podnoszenia: 17 m
Wysięg boczny: 12,5 m
Udźwig: 4000 kg
Ciężar maszyny: 12 100 kg

MANITOU 1840
Wysokość podnoszenia: 18 m
Wysięg boczny: 13,2 m
Udźwig: 4000 kg
Ciężar maszyny: 11 700 kg

Wynajem ładowarek teleskopowych

Doskonale wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest profesjonalne i w pełni sprawne wyposażenie. Dlatego w naszej ofercie proponujemy wyłącznie najwyższej jakości maszyny od renomowanych producentów, które znajdą bardzo szerokie zastosowanie w różnych branżach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą propozycji, pośród których z łatwością znajdą Państwo urządzenia na miarę Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Koszt wypożyczenia naszych ładowarek teleskopowych zależny jest zarówno od rodzaju wybranej maszyny, jak i czasu wynajmu — więcej szczegółowych informacji uzyskają Państwo, kontaktując się z naszymi specjalistami.

Ładowarki teleskopowe w naszej ofercie

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo urządzeń marki JLG — wiodącego producenta na światowym rynku maszyn do podnoszenia. W ofercie dostępny jest ładowarka teleskopowa JLG 3513 o wysokości podnoszenia 13 m, wysięgu bocznym 9,2 m, udźwigu 3500 kg oraz ciężarze własnym maszyny 11 000 kg. Proponujemy również model JLG 4017 o wysokości podnoszenia 17 m, wysięgu bocznym 12,5 m, udźwigu 4000 kg oraz ciężarze własnym maszyny 12 100 kg.

Oferujemy również maszynę MANITOU 1840, która znajdzie swoje zastosowanie przede wszystkim w budownictwie. Ten model ładowarki teleskopowej wyróżnia się wysokością podnoszenia 18 m, wysięgiem bocznym 13,2 m, udźwigiem 4000 kg oraz własnym ciężarem maszyny 11 700 kg.

Niezależnie od wyboru, wszystkie proponowane w naszej ofercie urządzenia mogą Państwo wynająć na dowolną długość czasu tak, aby mieć pewność, że prowadzone przez Państwa prace zostaną zrealizowane pomyślnie i w sposób profesjonalny. Więcej informacji na temat poszczególnych modeli dostępnych w naszej ofercie znajdą Państwo w karcie wybranej maszyny.

Zastosowanie ładowarek teleskopowych

Choć wydawać by się mogło, że tego rodzaju urządzenia swoje zastosowanie znajdują wyłącznie w branży budowlanej, w rzeczywistości, zastosowanie ładowarek teleskopowych jest zdecydowanie szersze. Z naszych usług mogą skorzystać również rolnicy, gdzie proponowane przez nas maszyny sprawdzą się do podnoszenia i przewożenia balotów siana, załadunku urządzeń rolniczych czy przenoszenia palet z ziarnem. Leśnictwo to kolejny przykład branży, w której nasze urządzenia mogą być stosowane do podnoszenia i przenoszenia pni drzew.

Ładowarki teleskopowe na wynajem znajdą swoje zastosowanie także w szeroko pojętym przemyśle: magazynach, centrach logistycznych czy zakładach produkcyjnych, gdzie przenoszenie dużych ładunków jest na porządku dziennym. Podobnie jak w przypadku portów i doków, energetyce oraz górnictwie do przenoszenia ciężkich materiałów, sprzętu czy prac serwisowych i montażowych na wysokościach.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ naszym klientom proponujemy wyłącznie najwyższej klasy sprzęt, który regularnie serwisujemy i dbamy o jego bezpieczeństwo oraz bezawaryjność. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze ładowarki teleskopowe były w pełni sprawne oraz posiadały niezbędne certyfikaty. Dlatego korzystając z naszych usług, mają Państwo pewność, że wynajmowane maszyny spełnią wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalności, jak i bezpieczeństwa pracy. Co więcej, do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, zapewniając kompleksowe podejście i fachowe doradztwo. Co więcej, prowadzimy także szkolenia oraz serwis ładowarek teleskopowych i podestów, a także pomagamy w badaniach UDT. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!