Szkolenia operatorów

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości ładowarek teleskopowych i podestów ruchomych na wynajem. W ramach naszej oferty nasi klienci mogą skorzystać także z profesjonalnych szkoleń na operatora proponowanych w naszym asortymencie maszyn budowlanych.

Operator podestów ruchomych

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór podestów ruchomych: teleskopowych, przegubowych i nożycowych w wersji spalinowej oraz elektrycznej. Chcąc skorzystać z naszego sprzętu, oferujemy naszym klientom profesjonalne szkolenia na dostępnych w naszym asortymencie urządzeniach renomowanych producentów takich jak JLG, Genie, Manitou. Zależnie od modelu, umożliwiają one pracę zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń i zapewniają różną wysokość roboczą oraz wysięgu bocznego. Operator podestów ruchomych to stanowisko we wszelkiego rodzaju firmach budowlanych, ale także reklamowych czy porządkowych.

Operator ładowarek teleskopowych

W ramach naszej działalności oferujemy również możliwość wykonania kursu na jedno z najbardziej popularnych stanowisk szczególnie w branży budowlanej, jakim jest operator ładowarek teleskopowych. Realizując szkolenie w naszej firmie zdobędą Państwo praktykę na ładowarkach najwyższej jakości od takich marek jak JLG Industries czy Manitou, które zapewniają wysokość podnoszenia od 13 m do 18 m oraz zakres wysięgu bocznego od 9,2 m do 13,2 m.

Szkolenia na operatora podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych

Nasi specjaliści przeprowadzają szkolenia przygotowujące do egzaminu w Urzędzie Dozoru Technicznego. Z uzyskanym uprawnieniem mogą Państwo bez problemu skorzystać z oferty wynajmu wszystkich dostępnych w naszej ofercie maszyn, które sprawdzą się nie tylko w przypadku prac budowlanych i remontowych, ale także dla firm zajmujących się elektryką lub myciem okien na wysokościach.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących prowadzonych przez nas kursów na operatorów podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy z sukcesem przejść przez egzamin w Urzędzie Dozoru Technicznego, który otworzy przed Państwem lub Państwa pracownikami zupełnie nowe możliwości.