Podesty przegubowe spalinowe

Doskonale wiemy, że praca na wysokościach wymaga użycia specjalistycznego sprzętu. Spalinowe podesty przegubowe to nasza propozycja, która znajdzie bardzo szerokie zastosowanie w wielu branżach. Przedstawiane w tej zakładce urządzenia mogą Państwo wynająć na dowolny czas, w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb.

Wśród naszych propozycji znalazły się spalinowe podesty przegubowe przeznaczone w szczególności do wykorzystania na zewnątrz pomieszczeń. Doskonale sprawdzą się jako niezbędne narzędzie do pracy na wysokościach dla wszelkiego rodzaju firm zajmujących się elektryką, remontami czy myciem okien. Poza możliwością osiągania naprawdę dużych wysokości proponowane w naszej ofercie urządzenia wyróżnia także komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

W naszej ofercie proponujemy rozwiązania od takich producentów jak Genie, Manitou oraz JLG Industries w kilku modelach do wyboru. Szczegółowe parametry pracy każdego z urządzeń dostępnych na wynajem w naszej ofercie, znajdą Państwo na poniższych grafikach – zapraszamy do zapoznania się z nimi i wybrania modelu, który będzie najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb.

GENIE Z 45/25
Wysokość robocza: 16 m

JLG 450 Aj
Wysokość robocza: 15,72 m

JLG 510 Aj
Wysokość robocza: 17,81 m

Genie Z 51/30 RTJ
GENIE Z 60/34
Wysokość robocza: 20 m

JLG 600 AJ
GENIE Z 80/60
Wysokość robocza: 26 m

JLG 800 Aj
Wysokość robocza: 26 m

JLG 1250 Ajp
Wysokość robocza: 40,30 m

GENIE ZX- 135/70
Wysokość robocza: 43,15 m

JLG 1500 GAX
Wysokość robocza: 47,74 m

Nasza firma to jeden z liderów na rynku wynajmu urządzeń przemysłowych. W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim podnośniki przegubowe spalinowe. Urządzenia są idealnym rozwiązaniem do prac na wysokości, gdzie niezbędna jest elastyczność oraz efektywność. Dzięki zaawansowanej technologii i regularnym przeglądom, gwarantujemy bezpieczeństwo i niezawodność naszych maszyn.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór podnośników przegubowych spalinowych, które idealnie nadają się do zastosowań zewnętrznych, takich jak budownictwo, konserwacja elewacji czy prace instalacyjne. Maszyny są wyposażone w silniki spalinowe, co zapewnia doskonałą mobilność bez konieczności stosowania zewnętrznych źródeł zasilania. To powoduje, że są one wyjątkowo funkcjonalne na placach budowy i w trudno dostępnych miejscach.

Wybierając naszą firmę, stawiają Państwo na profesjonalizm, doświadczenie oraz zaufanie. Zapraszamy do współpracy przy realizacji Państwa przyszłych projektów, gdzie dzięki naszym podnośnikom przegubowym spalinowym, każde zadanie wykonane na wysokości będzie przeprowadzone szybko, sprawnie i bezpiecznie.