Wynajem ładowarek i podnośników

Ładowarki do wynajęcia

Potrzebujesz ładowarki teleskopowej obrotowej? A może interesuje Cię tradycyjny model bez możliwości rotacji? Mamy wszystko, czego potrzebujesz, ponieważ nasza firma zajmuje się wynajmem sprzętu do transportu ciężkich ładunków. Dzięki dostępnym maszynom umieścisz artykuły o dużej masie na wysokości kilku pięter lub z łatwością przeniesiesz je w inne miejsce. Warto wiedzieć, że oferowane urządzenia są regularnie kontrolowane pod kątem sprawności, co bezpośrednio przekłada się na ich niezawodność. Dlatego podnoszenie towarów wypożyczonym pojazdem jest bezpieczne i zawsze w punkt.

Klasyczne ładowarki teleskopowe oraz modele obrotowe na wynajem, które znajdują się w propozycjach firmy, pochodzą od obecnych liderów wśród producentów maszyn tego rodzaju. Z tego powodu bez problemu zamówisz u nas sprzęt marki JLG, CAT i MANITOU. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą działającym w branży przemysłowej, rolnikiem albo musisz przenieść ciężki ładunek na pewną wysokość. Poznaj dokładnie specyfikację poszczególnych urządzeń, aby dostosować ich parametry do swoich potrzeb. W razie pytań zachęcamy do kontaktu! Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Sprawdź naszą ofertę i ułatw sobie pracę na gospodarstwie już dziś!

Ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe obrotowe

Ładowarki teleskopowe obrotowe

Podesty do wynajęcia

Jedną z usług naszej firmy jest wynajem podestów teleskopowych, nożycowych, spalinowych i przegubowych na terenie małopolski, śląska i okolic. Oferowane urządzenia to różnego rodzaju podnośniki, które umożliwiają człowiekowi dostanie się w umiejscowione wyżej, niż pozwala na to drabina, miejsca. Każdy z dostępnych modeli podlega ścisłemu nadzorowi technicznemu. Dlatego gwarantujemy, że wypożyczane maszyny są bezpieczne i niezawodne. Dbamy o jakość ich poszczególnych elementów, wykonujemy najważniejsze czynności konserwacyjne, a gdy jest taka konieczność, to w prawidłowy sposób je serwisujemy. Dzięki temu masz pewność, że dzierżawisz sprawny mechanizm.

Dostępne w naszej firmie podesty teleskopowe, nożycowe, spalinowe oraz przegubowe na wynajem to produkty najlepszych marek, więc masz gwarancję, że jest to sprzęt najwyższej jakości. U nas znajdziesz popularne modele od takich producentów, jak: JLG, GENIE, LIFTLUX, HL-N, Manitou i HAULOTTE. Współpracujemy z klientami z różnych branż, a maszyny wypożyczamy krótko- i długoterminowo, za bardzo przystępne ceny. Jeżeli masz pytania m.in. odnośnie do oferowanych urządzeń lub sposobów płatności, skontaktuj się z biurem obsługi. Nasi pracownicy rozwieją Twoje wątpliwości!

Podesty teleskopowe spalinowe

Podesty teleskopowe spalinowe

Podesty przegubowe spalinowe

Podesty przegubowe spalinowe

Podesty nożycowe spalinowe 4x4

 Podesty nożycowe spalinowe 4×4

Podesty nożycowe elektryczne

Podesty nożycowe elektryczne

Podesty przegubowe elektryczne

Podesty przegubowe elektryczne